Search
Zoeken

Flitsseizoen

01 Juli 2019 - 11 Juni 2020
01 Juli 2019 - 11 Juni 2020
19:30 - 20:45
Themagroep Natuur :: BEAMER

Themagroep Natuur presenteert haar werk en geeft een opdracht

21:00 - 22:00
Wim Markhorst presenteert :: BEAMER

Wim Markhorst laat ons zien hoe hij een audiovisuele presentatie maakt.

19:30 - 22:00
Fotobewerking :: ACTIEF, BEAMER

Fotobewerking.
Neem je laptop mee!

19:30 - 20:45
Themagroepen Macro presenteert :: BEAMER

De themagroep Macro presenteert en geeft een opdracht

21:00 - 21:55
Resultaten opdracht Natuur :: BEAMER

De resultaten van de opdracht Natuur worden gepresenteert.
CO-groep 2 presenteert haar werk.

CO-groep 2 bestaat uit de volgende leden:

  • Henk T
  • Frank S
  • Ad
  • Karin
  • Tonnie
  • Nico
21:55 - 22:00
Inleveren wedstrijdfoto :: ACTIEF

Vandaag moet je je wedstrijdfoto 'Zwart/wit' inleveren.
De foto moet anoniem ingeleverd worden, verpakt in een ondoorzichtige plastic zak.

19:30 - 22:00
Jaarwedstrijd thema zwart/wit :: PRINT

Het hoogtepunt van het jaar. Juryleden bespreken onze foto's en maken de winnaars bekend!
Feestelijke avond met een hapje en een drankje.

19:30 - 21:00
Fotobespreking :: BEAMER

Fotobespreking: onderwerp 2

21:15 - 22:00
CO-groep 3 presenteert :: BEAMER

De resultaten van de opdracht Macro worden gepresenteerd.

CO-groep 3 presenteert haar werk.

CO-groep 3 bestaat uit de volgende leden:

  • Corald
  • Frits
  • Afke
  • Klaa
  • Marijke
  • Willy
19:30 - 21:00
Themagroep Portret presenteert :: BEAMER

Themagroep portret presenteert haar werk.

21:15 - 22:00
Doe-avond met flitser :: ACTIEF

We gaan werken met de flitser.
Neem je fototoestel en flitser mee!

19:30 - 21:15
Jaarvergadering :: ALGEMEEN

Belangrijke avond voor alle leden om hun stem te laten horen!
Geef het bestuur de altijd gewenste feedback!

21:30 - 22:00
Filters :: BEAMER, PRESENTATIE

Het gebruik van filters

19:30 - 21:00
Themagroep Stad en Mens :: BEAMER

Themagroep Stad en Mens presenteert en geeft opdracht.

21:15 - 22:00
Brainstormen :: ACTIEF, ALGEMEEN

In groepen dragen we idee├źn aan die de programmacommissie kan gebruiken voor de samenstelling van het programma 2020/20121.

19:30 - 22:00
Gezamenlijke avond met Fotokring Heuvelrug :: BEAMER

De spreker en het onderwerp worden later bekend gemaakt.

19:30 - 21:00
Fotobespreking :: BEAMER

Fotobespreking: onderwerp 3

21:15 - 22:00
CO-groep 4 presenteert :: BEAMER

CO-groep 4 presenteert haar werk.

CO-Groep 4 bestaat uit de volgende leden:

  • Wim M
  • Henk E
  • Ellie
  • LEny
  • Suzan
  • Auke
19:30 - 21:00
Resultaten opdracht Stad en Mens :: BEAMER

Themagroep Stad en Mens presenteert de resultaten van de opdracht.

21:15 - 22:00
CO-groep 5 presenteert :: ACTIEF, BEAMER

Doe-avond

CO-groep 5 presenteert haar werk.

CO-groep 5 bestaat uit de volgende leden:

  • Lyonne
  • Frans W
  • Jan B
  • Betting
  • Martijna
  • Wolter

 

19:30 - 22:00
Fotobewerking :: ACTIEF, BEAMER

Fotobewerking.
Neem laptop mee!

19:30 - 22:00
Seizoenswedstrijd :: ALGEMEEN

Het onderwerp blijft voorlopig nog een verrassing.
De opdracht volgt in de loop van het jaar.

19:30 - 20:30
Foto 7-daagse :: BEAMER

Vanavond uitleg over de foto7-daagse!

20:45 - 22:00
Presentatie programma seizoen 20/21 :: BEAMER

Het programma voor seizoen 20/21 wordt gepresenteerd.

19:30 - 21:50
Foto-jacht :: ACTIEF, BEAMER

Foto-jacht.
Neem je camera mee!

21:50 -
Jaarafsluiting :: BEAMER

Jaarafsluiting ......