Search
Zoeken

Flitsseizoen

11 Augustus 2022 - 09 Juni 2023
11 Augustus 2022 - 09 Juni 2023
15dec
19:30 - 20:30
Nachtfotografie :: BEAMER

Nachtfotografie door Jan & Tonnie

 

15dec
21:00 - 22:00
Doe-avond ➜ Bestek :: BEAMER

 

Doe-avond ➜ Bestek door Tonnie & Linda

Mien 10 van Anja Robbertsen

12jan
19:30 - 22:00
Jaarwedstrijd :: BEAMER

 

De jaarwedstrijd met als thema:

Langs de waterkant

26jan
19:30 - 22:00
Diana Bokje :: BEAMER

Diana Bokje over Compositie

09feb
19:30 - 20:30
Jaarvergadering :: BEAMER

Het bestuur nodigt u uit voor de jaarvergadering.

09feb
21:00 - 22:00
Resutaat Bestek :: BEAMER

 

Resutaat Bestek door Tonnie & Linda

Mien 10 van Henk ter Telgte

23feb
19:30 - 20:30
Foto's zwart/wit tonen :: BEAMER

Zwart/wit door Frits

23feb
21:00 - 22:00
Themagroep Stad & Mens :: BEAMER

 

Themagroep Stad & Mens

Mien 10 van Willy Dijkhuis - Abbink

09mrt
19:30 - 22:00
Doe-avond Portret :: ACTIEF, BEAMER

 

Themagroep Portret

Mien 10 van Henk Eikenaar

23mrt
19:30 - 20:30
Architectuur :: BEAMER

 

Architectuur door Jo & Ab

Resultaat portretfotografie

23mrt
21:00 - 22:00
Spiegeling & Reflectie :: BEAMER

 

Spiegeling & Refelctie door Ab

Mien 10 van Margreet van Eerten

06apr
19:30 - 20:30
Resutaat 7-daagse :: BEAMER

Presentatie van de 7-daagse.

06apr
21:00 - 22:00
Resultaat Architectuur :: BEAMER

 

Resutaat van de Architectuuropdracht door Jo & Ab

Mien 10 van Corald Cornelis

20apr
19:30 - 22:00
Resultaat opdracht Diana Bokje :: BEAMER

 

Presentatie van het resultaat van de opdracht van Diana Bokje

Mien 10 van Marijke Schaafsma

11mei
19:30 - 22:00
Seizoenswedstrijd :: BEAMER

Seizoenswedstrijd

25mei
19:30 - 20:30
Doe-avond Macro :: ACTIEF, BEAMER

 

Themagroep Macro

Mien 10 van Betting Kroese

25mei
21:00 - 22:00
Spiegeling & Reflectie :: BEAMER

 

Spiegeling & Reflectie door Ab

08juni
19:30 - 20:30
Programma seizoen 2023/2024 :: BEAMER

 

Programma seizoen 2023/2024

Mien 10 van Frits

08juni
21:00 - 22:00
Resutaat Splash & Macro :: BEAMER

Resultaat Splash & Macro